5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR اخبار حوادث

5 Essential Elements For اخبار حوادث

5 Essential Elements For اخبار حوادث

Blog Article

تلویزیون با این ویژه برنامه‌ها به استقبال تحویل سال می‌رود 

به مناسبت بزرگداشت روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره)، حجت الاسلام “تقی روحانی” امام جمعه رودسر، با همراهی پیمان محمدی پور رئیس اداره بهزیستی شهرستان رودسر و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهر رودسر مزار شهیدان گرانقدر این شهرستان را گلباران و ...

«سینما حقوق بشر» نخستین نشر بنیاد شیرین عبادی؛ آیا چنین سینمایی وجود دارد؟

حضور چند مجری در شبکه‌های تلویزیون برای تحویل سال! 

۱۴۰۱-۱۲-۲۳ ۱۱:۲۶ در تماس تلفنی امیرعبداللهیان و لاوروف مطرح شد؛

 برنا - دو ساعت پیش

نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

اسکار ۲۰۲۳؛ «همه‌جا،‌همه‌چیز، یک آن» ۷ جایزه را از آن خود کرد

۱۴۰۱-۱۲-۲۲ ۱۶:۰۱ نقش چین در برقراری روابط میان دو کشور ایران و عربستان سعودی کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: با میزبانی check here از هیئت های دو کشور در پکن و همچنین با زمینه سازی های قبلی توام با حسن نیت و پیام هایی که میان طرفین ایران و عربستان مبادله کرد. ۱۴۰۱-۱۲-۲۲ ۱۵:۲۷ قدیری ابیانه در گفتگو با مهر:

 خبرگزاری مهر - هشت ساعت پیش

کدام مجریان سال را تحویل می‌کنند؟/ از پژمان بازغی تا عبدالله روا 

رئیس جمهور گفت: امروز که دشمنان می خواهند افکار جاهلیت مدرن را بر جوامع حاکم کنند، این خون مطهر شهداست که از جامعه ما جهل زدایی می کند.

 خبرگزاری مهر - چهار ساعت پیش

وی با تاکید بر اینکه گفتار و عملمان باید منطبق باشد، عنوان کرد: مردم نسبت مسیر اشتباه توسعه که مشکلات عدیده ای برایشان ایجاد کرده، اعتراضاتی دارند ولی باز هم این مسیر ادامه دارد، هر چند خوب سخن می گوییم می‌زنیم ولی بد عمل می کنیم که باید اصلاح شود و گفتار و با عملان باید منطبق بر یکدیگر باشد.

Report this page